Дриль-шуруповерт APRO 20В, 2А, 20D, 2 АКБ, ЗУ, кейс (895030)

Артикул: 895030
Немає в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    3857 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.8/2)
Діаметр патрона:   2-13 мм
Тип двигуна:   щітковий
Напруга акумулятора:   20 B
Технологія акумуляторних елементів:   Li-Ion
Ємність акумулятору:   2A
Максимальний круящий момент:   до 40 Нм
Кількість оборотів холостого ходу:   0-450/0-1600 об/хв
Ступінь крутящого моменту:   25+1

Дриль-шуруповерт 20 D оснащений безключовим швидкозатискним патроном. Функція блокування шпинделя дозволяє надійно зафіксувати оснащення, а також швидко проводити його заміну. Концентрація та ефективність без зайвих рухів.
Завдяки невеликій вазі та компактним розмірам, процес виконання робіт не виснажує та дає змогу працювати ще довше. Ергономічний прогумований корпус зменшує вібрацію та дозволяє з упевненістю тримати інструмент під час роботи.
Дрилі-шуруповерти акумуляторної лінійки від APRO оснащені магнітною смугою на корпусі. Це дозволяє Вам тримати певну кількість саморізів, шурупів, гвинтів, тощо прямо на корпусі інструменту, що безсумнівно додає зручності використання та виділяє серед аналогів.
Завдяки вмонтованій системі освітлення, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи та береже Ваш зір.
Тримайте ситуацію під контролем, керуйте власним часом та будьте впевнені в своїх можливостях. Лінійка акумуляторного інструменту від APRO оснащена функцією відображення ємності заряду інструменту, яка надає об’єм інформації про весь потенціал робочого часу.

Замовити безкоштовний дзвінок

Зворотній дзвінок

Відправити заявку
Обране (1)