Перфоратор SDS + APRO 1,5Дж, 2А, 20CH, 1 АКБ, кейс (895442)

Артикул: 895442
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    3541 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.5/1)
Сила удару:  1,5 Дж
Кількість ударів:  до 5200 уд/хв
Тип двигуна:  щітковий
Напруга акумулятора:  20 B
Технологія акумуляторних елементів:   Li-Ion
Місткість акумулятора:   2 А·год


Завдяки своїм компактним розмірам, які при цьому не впливають на потужність перфоратора, у Вас є можливість використовувати перфоратор однією рукою. За рахунок цього збільшується зручність і спектр робіт які виконуються. Акумуляторний перфоратор 20 CH ідеально підходить для комфортного виконання легких монтажних робіт, буріння бетону та цегли, ремонту, встановлення меблів та приладів.
Перфоратори, за своїм призначенням - дуже потужні інструменти. При своїй автономності та невеликих розмірах, нам вдалось зберегти цю особливість у 20 CH. Сила удару інструменту сягає 1,5 Дж.
Завдяки вмонтованій системі освітлення, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи та береже Ваш зір.
Потужний інструмент потребує надійної фіксації оснастки для ефективного виконання робіт. Акумуляторний перфоратор 20 CH має тип патрону SDS+ і міцно фіксує свердло.
Ергономічний дизайн, рифлення та прогумовані вставки допомагають краще утримувати інструмент в руці, захищаючи його від вислизання та зменшуючи вібрацію. Корпус інструменту виконаний із високоміцного пластику, що захищає його від пошкоджень, сколів та дефектів у процесі роботи.

 

Замовити безкоштовний дзвінок

Зворотній дзвінок

Відправити заявку
Обране (1)