Шабельна пила APRO 20В 100мм, 20CS, без АКБ (895386)

Артикул: 895386
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    1770 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(0/0)
Тип двигуна:  щітковий
Напруга акумулятора:  20 B
Технологія акумуляторних елементів:  Li-Ion
Ємність акумулятора:  Power E system
Довжина робочого ходу:   22 мм
Глибина пропилу:  дерево 115 мм
Глибина пропилу:  метал 10 мм
Частота коливань:   0-3000 кіл/хв


Акумуляторна шабельна пила 20 RS має можливість повороту полотна на 180 градусів. Така особливість інструменту дає можливість використовувати інструмент для зручної роботи над головою.
Шабельна пила - це досить універсальний інструмент з широким діапазоном використання як у домашніх, побутових цілях, так і професіональних завданнях. До пили можна використовувати різні типи пильних полотен, завдяки яким впораєтесь з такими матеріалами як дерево, метал, піноблок, тощо. Максимальний діаметр пропилу металу складає 10 мм.
Кнопка живлення обладнана функцією плавного набору коливань, що допомагає підготуватись до виконання робіт та визначити необхідний рівень коливань.
Одним з важливих факторів пропилу є положення маятнику, а точність його регулювання - одна з основних складових функціональності. Завдяки простоті регулювання, Ви можете охоплювати значно ширший спектр робіт витрачаючи при цьому мінімум часу.
Завдяки своїй зручній будові та невеликій вазі, Ви маєте можливість довгий час працювати інструментом. Ергономічна рифлена ручка має прогумовані вставки, що допомагають краще утримувати інструмент в руці, захищаючи його від вислизання.

Замовити безкоштовний дзвінок

Зворотній дзвінок

Відправити заявку
Обране (1)