Зварювальний апарат інверторний APRO MMA-260 K, ел.4мм, + набір кабелів, кейс (894502)

Артикул: 894502
Є в наявності
  • Вага: 0 кг.
  • Ціна:
    3299 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(5/1)
Клас захисту:   IP21S
Клас ізоляції:   F
Діаметр електрода, мм:   1,6-4
Напруга холостого ходу, B:   65
Довжина кабелю:   2,5 м
Напруга мережі:   220 (±20%)
Мінімальний зварювальний струм:   20
Максимальний зварювальний струм:   260
ККД, %:   90
Вага, кг:   6Кейс йде в комплектації та захищає від зовнішнього впливу, допомагає при транспортуванні апарату. Можете бути впевнені в тому, що ММА-260 К буде знаходитись в належному стані довгі роки.

Зварювальний апарат має набір важливих функцій, які покращує результат на виході та значно полегшує робочий процес. За функціонал відповідають:

  • HotStart — забезпечує швидке підпалювання дуги;
  • АntiStick — виключає можливість залипання електрода;
  • ArcForce — утримує та посилює дугу у випадку її розриву; функція захисту від підвищеної напруги в мережі.
В апараті наявний якісний мережевий фільтр, який забезпечує стабільність дуги при просадці напруги. Завдяки цьому зберігається рівномірність та якість шва.
Ще одним важливим фактором безпеки при роботі та захищеності інструменту є захист від термічного перевантаження, який гарантує вашому апарату довгий срок служби.
ММА-260 К потужний аппарат та дозволяє виконувати як побутові, так і професійні завдання. Дозволяє використовувати електрод діаметром 1,6-4мм. Коефіцієнт корисної дії інструменту складає 90% та дозволяє працювати в діапазоні зварювального струму від 20 до 260А. Мінімальна напруга мережі під навантаженням складає 180 В.
Зварювальний апарат при максимальному струмі зварювання працює 6 хвилин без перерви, а 4 хвилини потрібно дати апарату охолодитися. Термодатчики всередині апарату контролюють температуру й при перегріванні вимикають апарат.
До переваг апарату відноситься наявність важливих комплектуючих та аксесуарів, що дозволяють вам відразу після покупки перейти до активного застосування. Зокрема, це зварювальний щиток-маска, щітка-молоток, кабелі з затискачем та електродотримачем.
 

Замовити безкоштовний дзвінок

Зворотній дзвінок

Відправити заявку
Обране (1)